Vítejte v obci Jiříkovice, místní části Nového Města na Moravě
http://jirikovice.nmnm.cz

Hřiště

V pátek 26. září dovezeme stavební buňku. Prodalo nám ji PKS za cenu 2380,-Kč. Bude základem pro novou boudu na hřišti. Prozatím ji postavíme vedle staré boudy, v příštím roce bychom ji přemístili na místo podle projektu. A to až po vybudování volejbalového kurtu. Vše je ale otázkou peněz. Nyní se sestavuje ve Městě rozpočet. Je to nerovný boj s úředníkama Města, přesto doufám, že nějaké finance na hřiště dostaneme. Pokud znáte některého ze zastupitelů, otravujte ho, ať hlasuje pro peníze na naše hřiště.  Seznam členů zastupitelstva připojuji. 

Seznam zastupitelů

Po dlouhých tahanicích máme návrh projektu na hřiště v Jiříkovicích. Můžete si ho v příloze prohlédnout. Nyní se maluje projekt na vodovodní a elektrickou přípojku a čeká se na vyjádření dotčených orgánů a správců sítí. Hlemýždím tempem se posouváme kupředu. Dostali jsme od firmy BOBROVSKÁ a.s. 30 tun kamení, za což jim patří velký dík. Je obdivuhodné, že nám darovali kamení z Bobrové, které by v podstatě naše hřiště vůbec nemuselo zajímat. Na horní hraně hřiště jsou vysázeny nové habry.

Projekt

Dotazy odpovím postupně v komentáři, takže neváhejte a ptejte se, případně pošlete ještě nějaké připomínky.

Dočkají se děti z Jiříkovic nového hřiště?

9 Komentáře k “Hřiště”

 • ja říká:

  a nase nova bouda je kde????na tom novem projektu

 • Ilona Komínková říká:

  Bouda je naplánovaná hned vedle volejbalového hřiště. Měla by být dřevěná – takovej ten klasickej domeček. Projekt je tak zhuštěnej, že je to blbě vidět. Jmenuje se to na projektu srubový domek. Tak hledejte. Uvidíme, jak to bude dál s penězma, nebyla by špatná vedle i nějaká pergola.

 • nevim říká:

  ja říká: stejne to nebude takove jake to bylo a budeme si muset najit jiny misto na boudu…

 • Ilona Komínková říká:

  To je opravdu těžké. Buďto chcete mít pěkné hřiště a zahrát si anebo chcete chlastat, hulit a zašívat se. Bouda musí být pro všechny a ne jenom pro vás.

 • ja říká:

  nepatrim sice do jejich party ale rikali ste jim ze kdyz zborate jejich starou boudu tak jim date aspon material a petr jim rek ze si tu boudu maji klidne sezrat nechcu se jich zastavat ale tak to bylo receno

 • neznámí autor říká:

  cetl sem dobre? hulit? tak o tom silne pochybuju, nechodily tam zadny smazky ;)

 • Ilona Komínková říká:

  Hulením jsem samozřejmě nemyslela trávu, ale cigára. Je vidět na co myslíte.

 • Ilona Komínková říká:

  Nevím, co řekl Petr, ale to není vůbec podstatné. Nemůže se splácat nějaké další zbořeniště jen tak z prken. Všichni si to představujete dost jednoduše. Hřiště už není na území nikoho, ale patří pod Město, které za vše odpovídá. Takže když bouda, tak se stavebním povolením a zkolaudovaná. Mrkněte ve Městě do skate parku. Tam stojí. Pokud chcete pro hřiště něco udělat, tak nejlepší cesta je oslovovat zastupitele. Pokud někdo z vás nebo z rodičů některého zná, zpracujte ho, ať v rozpočtu hlasuje pro peníze na hřiště. Můžeme si malovat, co chceme, ale pokud nebudou prachy, nebude nic.

 • ja říká:

  A proc tam teda pisete huleni?kdyz huleni a koureni je rozdil…